Zdraviliški vlak

Naj se vaš dan začne sproščujoče - odpotujte z vlakom do Zdravilišča in Welness parka Laško ali do Term Olimia. Kot nalašč za vse, ki želite potovati manj stresno, varneje, udobneje in seveda v prijetni družbi - z vlakom. Obe zdravilišči sta v neposredni bližini železniške postaje.

Vse dni v tednu za Zdravilišče in Welness park Laško, zgolj ob sobotah za Terme Olimia, veljajo za tiste, ki imate veljavno dnevno povratno vozovnico za vlak, naslednji popusti:

 Popusti z vozovnico pri Welness storitvah v Zdravilušču Laško:

  • 20-odstotni popust za kopanje in savno,
  • 10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve.

Popusti v Welness Parku Laško:

  • 20-odstotni popust za nakup vstopnice za bazen ter savno in bazen,
  • 10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve.

Popusti v Termah Olimia:

  • 30–odstotni popust za odrasle in
  • 50–odstotni popust za otroke do 12. let starosti.

Popust z dnevno povratno vozovnico v Termah Olimia velja le za WELLNESS CENTER TERMALIJA in TERMALNI PARK AQUALUNA.

 Vozni red zdraviliškega vlaka 

Postaja Odhod: RG 1608 Vrnitev: RG 1607

Vlak 1607 vozi ob sobotah.

Vlak 1608 vozi ob sobotah.

Ljubljana 7:25 20:36
Litija 7:50 20:11
Zagorje 8:03 19:58
Trbovlje 8:08 19:53
Zidani Most 8:22 19:40
Laško 8:39 19:15
Celje 8:55 18:58
Šentjur 9.04 18.49
Grobelno 9:08 18:45
Šmarje pri Jelšah 9:15 18:37
Stranje 9:20 18:32
Podčetrtek Toplice 9:28 18.25
Atomske Toplice hotel 9:32 18:23
 Podčetrtek 9:34 18:18

Podrobnejše informacije lahko dobite:

  • na železniških postajah, navedenih v tabeli voznega reda,
  • na brezplačni telefonski številki: 080 8111 (od 6.00 do 22.00).

Thermana Laško
Telefon: 03 423 2000
Fax: 03 423 2010
E-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Spletna stran: www.thermana.si

Terme Olimia
Tel.: 03/829 78 22 Fax: 03/5829 009
Spletna stran: www.terme-olimia.com
E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.