Z muzejskim vlakom na Festival vina in čokolade

V soboto, 5. maja, vas vabimo na otvoritveno vožnjo z muzejskim vlakom po Deželi celjski! Ta dan vas na poti čaka animacija z levčkom iz Aqualuninega Aqua safarija Term Olimia, ki bo poskrbel, da boste že na poti lahko okusili dobro čokolado.

Podčetrtek bo v soboto, 5. maja, že tradicionalno središče vinarjev in čokoladnic iz vse Slovenije. Poleg tega je Turizem Podčetrtek za vas pripravil pester zabavni program.

Vozni red muzejskega vlaka:

*Animacijski program bo izveden samo na dopoldanski vožnji Celje - Podčetrtek.

Postaja VLAK Z ANIMACIJO vlak

Opomba: Povsod so navedene ure odhoda vlaka iz postaje, razen na postajah z oznako (p), kar pomeni prihod vlaka. Vlak vozi ob sobotah, od 5. maja do 30. junija in od 8. do 22. septembra 2018.

Celje 9.35  16.45
Šentjur 9.48  16.58
Grobelno 9.54  17.04
Šmarje pri Jelšah 10.03  17.13
Podčetrtek Toplice 10.18  17.28
Podčetrtek hotel 10.22  17.32
Podčetrtek 10.25(p)  17.34(p)

 

Postaja vlak vlak
Opomba: Povsod so navedene ure odhoda vlaka iz postaje, razen na postajah z oznako (p), kar pomeni prihod vlaka.Povsod so navedene ure odhoda vlaka iz postaje, razen na postajah z oznako (p), kar pomeni prihod vlaka. Vlak vozi ob sobotah, od 5. maja do 30. junija in od 8. do 22. septembra 2018.
Podčetrtek 11.05  18.45
Podčetrtek hotel 11.09  18.49
Podčetrtek Toplice 11.13  18.53
Šmarje pri jelšah 11.28  19.08
Grobelno 11.39  19.19
Šentjur 11.45  19.25
Celje 11.57(p)  19.37(p)

 Cenik

 Enosmerna vozovnica:

  • Celje-Podčetrtek (Imeno) 10,44 evra,
  • Šentjur-Podčetrtek (Imeno) 8,51 evra,
  • Grobelno-Podčetrtek (Imeno) 8,51 evra,
  • Šmarje pri Jelšah-Podčetrtek (Imeno) 6,87 evra.

 Veljavni popusti

  • Turist vikend za povratna potovanja - 30-odstotni popust,
  • družine 40 odstotkov popusta odrasli, otroci do 12 let brezplačno (na podlagi družinske izkaznice),
  • upokojenci in osebe starejše od 60 let s SŽ - kartico ugodnosti Senior do 50 odstotni popust,
  • skupine nad 6 oseb - 30-odstotni popust,
  • otroci od 6 do 12 let - 50-odstotni popust,
  • otroci do 6 let v spremstvu odraslih brezplačno.

Z vozovnico do ugodnosti

Z vozovnico za muzejski vlak lahko potniki izrabite ugodnost od 30 do 50-odstotnega popusta za vstopnice za kopanje v Termah Olimia.

Z muzejskim vlakom se lahko po Deželi celjski zapeljete tudi druge dni! Kliknite za vozni red vlaka in cene vozovnic.